Decyzja odgórna

drukuj
przeczytano: 2365 razy
redakcja, 07.11.2018

Władze Gminy Goleniów zdecydowały nie publikować w "Gazecie Goleniowskiej" i jej portalu ogłoszenia o obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

Jak co roku gmina otrzymała od nas rutynową ofertę ogłoszenia oficjalnej gminnej informacji/zaproszenia o obchodach 11 Listopada, skierowanych do czytelników gazety. W odpowiedzi dostaliśmy e-mail z wydziału administracji UMiG: "... w tym roku zapadła odgórna decyzja, że nie będziemy zamieszczać reklamy/ogłoszenia. Poszliśmy w stronę naszych stron internetowych, social media i plakatów wielkoformatowych".

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Czyżby GG podpadła BRK? Z czego teraz będzie się utrzymywać?

dodany przez JMD, dnia 07.11.2018, 12:49:01

No, nie!!! To już nawet do nas dotarła wojenka Polsko-Polska? Takie informacje winny być WSZĘDZIE, gdzie każdy mieszkaniec Goleniowa i okolic będzie miał dostęp do nich. To jest święto wszystkich Polaków, a nie wybrańców, którzy posiadają internet. No Panie Burmistrzu chyba Pan troszkę przegiął.

dodany przez Akim, dnia 07.11.2018, 14:08:19

No odważna decyzja Pana burmistrza i znak czasów przy okazji.

dodany przez Biustonosz, dnia 07.11.2018, 17:53:11

Nie trzeba było wysyłać Krupowicza na Kretę!

dodany przez behemot, dnia 08.11.2018, 07:01:27

Oho ! , patrzaj!

dodany przez Pawlak, dnia 08.11.2018, 18:44:37

Po co o tym w ogóle piszecie? Żeby przypomnieć i podkreślić, że GG była stronnicza przed wyborami? Przecież to stawia wyłącznie GG w złym świetle. Nie gminę/burmistrza, dysponujących pieniędzmi mieszkańców. Przed takim świętem Gazeta mogła zaoferować informację za darmo, skoro obowiązkiem prasy jest informować o wydarzeniach, bo to funkcja prasy. Dlaczego mieszkańcy mają za to płacic? Za formę? Za flagę na pół strony? Po prostu GG chciała zarobić licząc na pamięć złotej rybki i uważając, że jest taka istotna w życiu mieszkańców, tymczasem nie jest nikomu niezbędna do życia. Nawet dostęp został otwarty, żeby wrócili użytkownicy. Ile jest nakładu, a ile zwrotów?
Zejdźcie na ziemię i zacznijcie informować na czas, bo wiele informacji o wydarzeniach ukazuje się po fakcie.

dodany przez .., dnia 09.11.2018, 09:40:48

Zupełnie nie rozumiem, dlaczego urząd ma płacić za takie reklamy, to Państwu droga GG powinno zależeć na czytelnikach i informować o wydarzeniach kulturalnych przed, a nie po fakcie. Z doświadczenia wiem, ze koszty kampani na fb jest niższy niż zakup powierzchni w gg. Już kilka razy wspominałam w komentarzach, ze pwinien być dział traktujących o nadchodzących wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych.

dodany przez fILO, dnia 09.11.2018, 16:10:20

2 komentarze są trafne , podstawą mediów jest rzetelna informacja a tej GG nie przekazuje od lat . a że burmistrz odtrącił GG od cycka to tylko chwała mu za to. myślę że ostatnia kadencja burmistrz będzie też ostatnim okresem wydawania GG w tej formie.

dodany przez mercedes555, dnia 11.11.2018, 13:19:22