reklama

Autem w galerię

drukuj
przeczytano: 3089 razy
Sylwester Wasiak, 03.04.2019

Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce w poniedziałek 1 kwietnia w rejonie ul. Dworcowej w Goleniowie.

Do zdarzenia doszło około godziny 6:15. Kierujący autem marki Renault z nieznanych przyczyn zjechał na chodnik, po czym uderzył w budynek galerii handlowej Mini Park. Przybyli na miejsce policjanci rutynowo przebadali kierowcę na zawartość alkoholu we krwi. Rezultat – 0,7 promila alkoholu w organizmie. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi teraz Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Przyczyny jednak znane - jak najbardziej. Przebadali, wyszło przestępstwo, a nie zabrali prawka? Jakaś firma ochroniarska? Znajomy, były policjant?

dodany przez .., dnia 03.04.2019, 14:22:56

A gdyby ktoś przechodził ?! , fucken !

dodany przez Pawlak, dnia 03.04.2019, 14:24:17

Nie firma tylko samochód, GDDKiA

dodany przez Tadeusz, dnia 03.04.2019, 15:26:41

@..: A skąd założenie, że nie zabrali prawka? Oczywiście, że zabrali...

dodany przez Adam Zygmański, dnia 04.04.2019, 01:22:03

Do tej pory, gdy policja zabierała prawko, Gazeta o tym wyraźnie informowała. Tymczasem - w przypadku kolizji i promili, takiej informacji nie było ... Podejrzane, zwłaszcza, że od lat tolerują promile.

dodany przez .., dnia 04.04.2019, 07:58:00

Zatrzymanie prawa jazdy po promilach to zdaje się automat. I nie sądzę, żeby znalazł się odważny policjant, który będzie tolerował promile.

dodany przez cm, dnia 04.04.2019, 10:10:44

Zyga dobrze mówisz. .., Pewnie również ma zatrzymane uprawnienia i teraz ma gorzkie żale.

dodany przez Tadeusz, dnia 04.04.2019, 12:25:05

@..: Gdybyś znał przepisy, to wiedziałbyś, że zatrzymanie prawa jazdy w takim przypadku jak powyższy jest obligatoryjne. Nie wiem ile trzeba mieć w sobie negatywnego nastawienia do Policji, żeby w ogóle dopuszczać takie bzdurne założenie, że funkcjonariusze "komuś" "coś", po znajomości... Nie wiem, czy zauważyłeś, ale mamy dwudziesty pierwszy wiek, czasów Milicji już nikt w mojej firmie nie pamięta, a policjanci potrafią zarówno pisać, czytać, jak i radzić sobie z głąbami mającymi w głębokim poważaniu przepisy prawa, po to, by później "obywatel" anonimowo sugerował, że "komuś" "coś"... No ale cóż... To wolny kraj i za wypisywanie bzdur się u nas nie karze.

dodany przez Adam Zygmański, dnia 04.04.2019, 13:35:33

Nie bzdury. Nie zła wola. Nie negatywne nastawienie. Przeszłość. Dobra pamięć. Raport NIK mówiący, że 40 % na przeszkolenie - w XXI wieku. www.nik.gov.pl/aktualnosci/bezpieczenstwo/nik-o-dzialaniach-policji-na-rzecz-bezpieczenstwa-w-ruchu-drogowym.html
O obligatoryjnych sam niedawno pisałem, ale wyjątki zawsze są - jak pouczenia dla goleniowskich policjantów rozbijających policyjne samochody na Nowogardzkiej, na Szkolnej, w których są ranni. Od lat GG pisze o takich "niestandardowych" zachowaniach policjantów, o przypadkach ponownego zatrzymania pijanych - tej samej nocy. Tak skuteczni byli policjanci. zamiast kierowcę wysłać do izby zwalniali do domu, zamiast samochód odholować na parking, to oddawali żonie, która oddawała nietrzeźwemu - zatrzymywanemu TRZY razy jednej nocy. A dlaczego? Bo za dużo papierkowej roboty by było - mówił to przy mnie szczery goleniowski ... policjant. Nie zarzucaj mi więc pisania bzdur, bo Twojemu dobremu mniemaniu o rzeczonych przeczą fakty.

dodany przez .., dnia 04.04.2019, 20:49:42

Zygus czasy milicji nie tylko sa pamietane ale co gorsze stosowane, oczywiscie nieoficjalnie. Czystym przykladem jest zachowanie zatrzymanych funkcjonariuszy z Twojej firmy na Maszewskiej tj. Pana Krzaka i reszty

dodany przez Armagedon, dnia 05.04.2019, 11:36:17

GALERIA ZDJĘĆ

Marsz dla Jezusa

Wiesław Krause - 15.04.2019

20
Sobota
Kwiecień 2019
Agnieszki
Amalii
Czecha
Kwiecień, 2019
PnWtŚrCzPtSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

poprzedni dzisiaj następny

GOLENIÓW W STAREJ FOTOGRAFII

OSTATNIO KOMENTOWANE

"Pomijając fakt jak dogadają się nauczyciele z rządem czy zaległy materiał/ lekcje będą odrabiane w weekendy czy może w lipcu? Czy po prostu wszyscy to mają w d... ( bo przy maturach to chyba pikuś)..." - Demonstracja z wykrzyknikiem

"Dziwne, że Państwo się jeszcze przez tyle lat, a szczególnie przez ostatnią kadencję ówczesnych władz miasta i gminy nie połapaliście, że prawie wszystkie inwestycje są robione pod lokalnych biznesm..." - "Rampa" do remontu

"@Stan , diety, diety , jesteśmy na diecie ." - Cena ciepła nie będzie malała

"@MW Znowy trollowanie albo ignorancja. Sąd przyznał rację ... cukiernikowi, więc przestań kłamać." - Komisja pomoże?

"@jaro Zakladajac, ze jest to autentycznie wypowiedz rodzonej siostry pana Romana i poczula sie ona urazona, to chyba cos jest nie w porzadku? ... de mortuis aut bene aut nihil" - Romuald Górski 1961-2019

"Może troszkę ciszej nad tą trumną. Przeczytałem to epitafium, dla pewności dwukrotnie i nie widzę w nim nic co by uwłaczało zmarłemu, a wyjęte z kontekstu sformułowania jedynie wypaczają obraz. Autor..." - Romuald Górski 1961-2019

"Proszę bardzo jak łatwo szastać nie swoimi pieniędzmi. Jak łatwo podjąć decyzję . 11 mln.!! Proszę bardzo , przecież to i tak mała kwota. Szkoda tylko ,że ci co podejmują takie decyzje kłócą się prywa..." - "Rampa" do remontu

"No !!! I gdzie są teraz komentarze specjalistów głoszących tezy ,że nie ma lotów bo zarządzający portem lotniczym źle to robi. No słucham Was pseudo specjaliści !!! Wypowiadać się już ,w tej chwili. ..." - Komisja pomoże?

"Jestem siostrą Romka Górskiego. Z przykrością dowiedziałam się z artykułu jego rzekomego kolegi, że mój brat był co najwyżej nieszkodliwym idiotą. Wczoraj Francja żegnała go ze łzami w oczach. Jego tr..." - Romuald Górski 1961-2019

"Rzeczywiście kwota spora. To 12 domów jednorodzinnych, wyposażonych i umeblowanych z autem, jachtem i motocyklem w garażu na sporej działce i jeszcze zostanie na podróż dookoła świata..." - "Rampa" do remontu

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Aby skontaktować się z nami możesz
zadzwonić pod nr.: 91 418 26 01
lub wysłać e-mail: