reklama

Drugi kandydat na burmistrza Goleniowa

drukuj
przeczytano: 8419 razy
Paweł Palica, 14.06.2018

Robert Krupowicz, obecny burmistrz Goleniowa, doczekał się wreszcie pierwszego kontrkandydata do objęcia zajmowanego przez siebie stanowiska po jesiennych wyborach samorządowych.

Zamiar podjęcia wyzwania w wyścigu o burmistrzowski fotel ogłosił właśnie na Facebooku przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Mituła. Ten związany do niedawna z Platformą Obywatelską polityk w wyborach chce wystartować z własnym komitetem, a jak sam nam powiedział decyzję o kandydowaniu podjął, bo zależy mu na zmianach, które jego zdaniem muszą w gminie nastąpić. O szczegółach dotyczących swojego programu wyborczego Ł. Mituła będzie informował szczegółowo w trakcie kampanii wyborczej.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Szkoda że nie zależało na zmianach kiedy był przewodniczącym platfusów w gminie i przewodniczącym rady.Teraz wielki "zmianowiec" jak PO dało kopa w du.. dziwie się że jeszcze w powiecie go trzymają.Miszcz kopiowania pomysłów z internetu ,wazeliny u starosty ,posłanki itd.

dodany przez USS, dnia 14.06.2018, 22:28:02

Odważne posunięcie ze strony Łukasza. Oczywiście, że można by się przyczepić, do faktu tak późnego zauważenia potrzeby wyjścia spod rękawa obecnego burmistrza. Można by się również poddawać w wątpliwość chęć dążenia do zmian. Może to tylko kalkulowane posunięcie nastawione na pozyskanie elektoratu niezadowolonego z poczynań Miłościwie Nam Panującego Roberta. Ja sam do takiego elektoratu należę. Jednak samo stwierdzenie kandydata Mituły, że zmiany są potrzebne nie wystarczy bym oddał na niego swój głos. Póki co nie widzę żadnego konkretnego planu działania. Nie widzę też pośród radnych, osób, które zaakceptują przywódczą rolę Łukasza w tworzeniu opozycji wobec burmistrza. A bez tego ciężko będzie coś zwojować. Bazowanie na popularności pośród użytkowników internetowego portalu to za mało by odnieść sukces. No i pozostaje także sprawa ujawnienia się następnych chętnych do objęcia stanowiska burmistrza. Liczę na to, że jeszcze kilka osób będzie chciało utrzeć nosa Jego Zarozumiałości Krupowiczowi. I w tym życzę powodzenia zarówno Łukaszowi, jak i każdemu innemu kandydatowi.

dodany przez Adam Zy., dnia 14.06.2018, 23:37:59

Mi ta kandydatura przypomina troche `wystep` w staraniach o fotel burmistrza p. Krzysztofa Sypienia, ktory w ostatnich wyborach `zanotowal` calkiem niezly wynik. Wybory rzadza sie swoimi prawami i zdecydowany faworyt w przedbiegach, nie zawsze konczy dobrze ( przyklad Bronislawa Komorowskiego). Czasem politycy sami siebie eliminuja (przyklad Danuty Faryniarz i fatalne posuniecie, wybor p. Lewka na doradce), albo zadziala zasada, gdzie dwoch sie bije ... ( bracia Zajko vs. Krupowicz). Obecnie nam panujacy burmistrz, ostatnio coraz czesciej doznaje politycznej zadyszki (temat wody w Zolwiej Bloci, droga lubczynska, superwiaty czy sprawa pominka/rzezby), takze moment na zaprezentowanie swojej kandydatury, p. Lukasz Mitula wybral dobry.

dodany przez saturator, dnia 14.06.2018, 23:54:42

Panowie Zajko nie są dla siebie braćmi :). Co by nie pisać, to zapowiada się ciekawa jesień w Goleniowie. Obyśmy tylko byli świadkami sensownych kampanii wyborczych, a nie kolejnych ustawek na mieście, w trakcie których rozdawana jest czekolada i skrobaczki do szyb samochodowych...

dodany przez Adam Zy., dnia 15.06.2018, 00:10:24

A ja i tak zagłosuje za obecnym burmistrzem i tyle .

dodany przez robertdominik, dnia 15.06.2018, 02:11:08

To co się obecnie dzieje na naszym podwórku samorządowym jest dość skomplikowane i przewija się tu wiele starych wątków, od dwu kadencyjności i form w jakich ten przepis miał wejść w życie po straszenie p. Lewkiem wtedy, gdy nikomu do głowy by nie przyszło że należało też straszyć "redaktorem", wtedy wynik drugiej tury zapewne byłby inny. No ale tą wiedze wyborcy już mają, a za nabyli ją już po wyborach co było zaskakujące dla sporej części lokalnej społeczności. Będzie ciężko lub inaczej. Zależy kto wystartuje. Wszystko w rękach wyborców ;)

dodany przez Mariusz, dnia 15.06.2018, 08:28:34

@Adam Zy dzieki za sprostowanie. W kazdym razie konotacje rodzinne sa)

dodany przez saturator, dnia 15.06.2018, 08:53:56

Przytoczę wypowiedź Stanisława Lema z roku 2000- " żeby być kierowcą ciężarówki w przedsiębiorstwie oczyszczania miasta trzeba mieć kwalifikacje i zdać stosowny egzamin. Natomiast żeby być prezydentem/ burmistrzem itd. nic nie trzeba umieć. Można być byle kim i ważne aby dużo gadać i zorganizować sobie tzw. zaplecze polityczne i opowiadać że się wyhoduje gruszki gruszki na wierzbie " I tu zazwyczaj ruszają do boju ludzie, którzy w życiu nie wykazali się pracą i potrafią żyć jedynie za pieniądze podatnika. A jak podatnik głupi to sobie takich wybiera i dalej płaci.

dodany przez jzw, dnia 15.06.2018, 10:54:32

@jzw totalnie sie z toba nie zgadzam. Wole goscia bez matury gadajacego sensownie jak Marian Kowalski niz wyksztalciuchow po oxfordzie jak Radoslaw Sikorski, maz swojej zony czy Rafal Trzaskowski, ktory zadeklarowal, ze bedzie pierwszym prezydentem Warszawy, ktory udzieli slubu parze gejowskiej. ( nie wiem czy chodzilo o `nowoczesnego` Rabieja i jego wybranke czy o Biedronia prezydenta Sl(d)upska i jego modela)

dodany przez saturator, dnia 15.06.2018, 12:56:48

TRAGEDIA - gdyby został burmistrzem. Ale myślę , że goleniowianie nie dadzą się puścić w maliny!!!

dodany przez Latuszek, dnia 15.06.2018, 16:19:47

Prywatnie nie mam nic do Lukasza, ale kandydatura na burmistrza? No blagam! Zaglosuje jednak na Voldemorta...

dodany przez KC_Designer, dnia 15.06.2018, 16:27:19

Gdzie dwóch się bije, trzeci korzysta! , teoretycznie ( oby).

dodany przez Pawlak, dnia 15.06.2018, 17:05:41

Tu się nikt z nikim bił nie będzie. Nie ta waga.
Niepokoi, że dla niektórych jeszcze nie mających pojęcia kto, wiadomym już jest, że lepszym byłby ,, ten trzeci". Wygląda na to. ze wystarczy w odpowiednim momencie wrzucić w eter: trzeba zmienić, musimy i należy, pochylę się i zadbam, zrobię i przywrócę, bo nie ma dla mnie nic bardziej ważnego i cennego niż pomyślność Gminy Goleniów i jej mieszkańców, żeby wywołać aplauz i zdobyć głosy, określonej grupy wyborców.
Mój głos ma Robert Krupowicz. Za to co zrobił już i za to co może w miescie i gminie dokonać jeszcze.

dodany przez Piotrek Walkowiak, dnia 15.06.2018, 23:17:35

Kto nie wie, ten nie wie. Raczej kto nie wie mówi, kto wie milczy.

dodany przez behemot, dnia 16.06.2018, 11:25:06

@Piotrek Walkowiak: a czy nie uważa Pan, że stwierdzenie „że lepszym byłby ten trzeci”, jest symptomatyczne? Może to pokazuje jak krytycznie ludzie oceniają dwóch pierwszych oficjalnych kandydatów. Może to najlepszy opis ich dotychczasowych osiągnięć? Taki bez puszenia i przechwalania się, czego to panowie nie zrobili, nie wybudowali własnymi rękami i jakich to autorskich i genialnych projektów nie zrealizowali?

No i drugie pytanie do Pana Piotrka. Niech mi Pan przypomni jakie to wiekopomne osiągnięcia ma na koncie urzędujący burmistrz. Pytam, bo znowu moja optyka zdaje się mocno od pańskiej odbiegać. Przez osiem lat widziałem mnóstwo źle zaplanowanej, średnio wykonanej i bardzo kiepsko nadzorowanej ze strony burmistrza pracy. Krótko mówiąc uważam, że szef z niego fatalny, strateg co najmniej przeciętny, a jako menadżer przedsiębiorstwa „Gmina Goleniów”, sprawuje się co najwyżej miernie. No i te umiejętności interpersonalne… Obrażanie i złośliwe próby poniżania ludzi, którzy się z nim nie zgadzają, ma opanowane na poziomie „Ekspert”. Proszę zatem o przypomnienie mi zasług i sukcesów Roberta Krupowicza, abym mógł swoje widzenie ewentualnie skorygować.

dodany przez Adam Zy., dnia 16.06.2018, 14:25:10

@Adam Zy Jest przeciez doradca burmistrza ds. komunikacji spolecznej. Tu trzeba burmistrzowi oddac, ze obsadzajac ta `teke`, wykazal sie potezna doza humoru =)

dodany przez saturator, dnia 16.06.2018, 15:37:10

@saturator: Masz rację! Zatrudnienie takiej zasłużonej dla lokalnej społeczności gwiazdy światłej publicystyki na tym jakże istotnym stanowisku, to mistrzowskie posunięcie Miłościwie Nam Panującego! Za to powinien być Nobel z Zarządzania i Marketingu, gdyby takie dawali. Albo nawet dwa :)

dodany przez Adam Zy., dnia 16.06.2018, 16:49:45

a obecnie nam panujący RK powiedział coś na temat kandydowania na 3 zmianę ? bo jak nie, to ŁM jest pierwszym który się ujawnił...reszta zbiera siły...czyli knuje i spiskuje, a redakcja GG już chce programy....które się piszą...Po wakacjach się zacznie impreza...

dodany przez krew i jatka, dnia 16.06.2018, 21:10:39

Moze ktorys z `chlopakow` ze szpitalnej spolki sprobuje swoich sil? Medialnie dosc dobrze otrzaskani, a `rozpoznawalnosc` to juz cos!

dodany przez saturator, dnia 16.06.2018, 22:21:47

Trudno jest uwierzyć komuś kto przez kilka lat tkwił w " układzie" i dzięki któremu piastował wysokie stanowisko, miał lekką i przyjemną posadkę w starostwie. Dopiero jak dostał kopasa od macierzystej partii dojrzał zło. Zaczął nas i siebie przekonywać że on jest tym jedynym który wie potrafi ima pomysł na lepsze jutro. Gdzie do tej pory był? Dzięki niemu i jego partyjnym kolegom do tej pory burmistrz cieszył się bezkarnością. To oni głosowali zawsze za absolutorium dla burmistrza mimo wielu zastrzeżeń bo bali się że jak szef odejdzie to i oni popłyną. Teraz zbliżają się wybory to każdy z nich promuje się w mediach i pokazuje "fruwające" chodniki, dziury w drogach i żali się że on monitował ale ten wredny burmistrz był głuchy. Alejak rada miała głos - to rękę podnosił zgodnie z wola burmistrza. Czasem trzeba "przewietrzyć pokój to chyba radę i burmistrza także."

dodany przez Cezarka, dnia 17.06.2018, 10:05:24

No dobra, jak za mało kandytatów do wyboru, to ja się zgłaszam ;-)))))))))))))))))). Program chyba najlepszy byłby ten od W.Cejrowskiego w wersji miłej dla ucha: "Wielkie wietrzenie" ;-)))))))))))))))))))).
A tak na poważnie zdarzyło sie, że Dawid wygrał z Goliatem ale wtedy, to były inne rozgrywki i obowiązywała inna jakość reguł gry. W "demokracji" trudno mówić o regułach tutaj jest ważna ilość z jakością bywa różnie. W mojej opinii jakość (szeroko pojęta) przemawia w przypadku tych dwóch kandydatów na korzyść Goliata. Co do ilości poznamy ją w dniu wyborów. W chwili obecnej nie ekscytowałbym sie tym tematem za bardzo. Odnotowujemy jest dwóch potencjalnychh kandydatów na fotel "władcy" Gminy i Miasta Goleniów. Pozdrawiam forumowiczów.

dodany przez Michal Wentruba, dnia 17.06.2018, 14:09:31

Zasadniczo do wietrzenia przydatny jest wiater , jesienią wieje , jest szansa!

dodany przez Pawlak, dnia 17.06.2018, 15:34:28

Już od dłuższego czasu zastanawiam się jakie osoby, czynniki, zbiegi okoliczności doprowadziły do tego, że taka osoba staje się kandydatem na burmistrza. Co sprawiło, że stał się dyrektorem wydziału w urzędzie. Co się wydarzyło, że w ogóle został urzędnikiem. Czy wiedza tego Pana z zakresu aktów prawnych regulujących pracę urzędnika i samorządowca, umiejętności interpersonalne, zdolności do zarządzania ludźmi są na tak wysokim poziomie?....nieprawdaż, że ciekawe...

dodany przez Northrad, dnia 17.06.2018, 17:24:07

@ Northrad zasada jest prosta tzw.BMW bierny ,mierny, ale wierny. Ciekawy jestem tylko jak zacznie się walka wyborcza jakie kwiatki i haki wyjdą nieznane społeczeństwu .

dodany przez USS, dnia 17.06.2018, 19:39:34

czytając wpisy forumowiczów , którzy nie zauważyli jak w czasie kadencji RK & współpracownicy zmienił się Goleniów to albo są niedowidzący, albo chodzą po ulicach "nawaleni". Poprzedni Burmistrz był przemiły ,sympatyczny ale miał jedną wadę - chciał wszystkich zadowolić. Tu połatali dziury, tam zrobili kawałek chodnika i wszyscy byli zadowoleni. Należą jednak się i podziękowania za "zaczyn" parku przemysłowego. Natomiast obecny obecny gospodarz pokazał inną strategię , jak coś się robi to od A do Z bez dziubdziania, klajstrowania. Zrobione i nie wracamy do tematu. Wracając do tematu wybory - idol obecnej opozycji p.Donald Tusk stwierdził w 15.01. 2001 " racje w polityce mierzy się skutecznością", nic ująć nic dodać na ten temat. Co do zarzucanej obecnej "władzy" arogancji to jak gdzieś napisano - arogancja to choroba przenoszona przez biurka i fotele . Wystarczy zasiąść. I to nie jest przypadłość Goleniowa czy Polski, wystarczy popatrzeć na urzędników UE. Wiadomo , że im bliżej wyborów tym więcej będzie krytykantów ale można tu użyć złotej myśli Winstona Churchilla - każdy głupiec może krytykować. I wielu to robi.

dodany przez jzw, dnia 17.06.2018, 21:00:11

@jzw: Startegia powiadasz :)… Inwestycje drogowe w pierwszej kadencji pana Krupowicza prowadzone bez jakiegokolwiek ładu i składu, bez nadzoru ze strony inwestora to według Ciebie strategia? Przypominam tylko: to właśnie wtedy rozkopano na ponad rok główną ulicę miasta, nie zapewniając żadnego sensownego dojazdu do otwartej kilka miesięcy wcześniej galerii handlowej. W trakcie tej inwestycji wielu przedsiębiorców w galerii ledwo wiązało koniec z końcem, mając podpisane długoterminowe umowy najmu lokali handlowych, których zerwanie wiązało się z ogromnymi karami finansowymi. Jakoś nie pamiętam, żeby burmistrz w ogóle zwrócił na to uwagę. A wystarczyło najpierw most na Kasprowicza wybudować i problem by nie istniał. Taki to strateg z pana Krupowicza jest. Już nie mówię o braku oświetlenia LED na remontowanych wtedy ulicach. No ale za to śmietniki z kilkaset tysięcy postawiono :)

Kolejny świetny pomysł burmistrza: Centrum Kulturalno-Przesiadkowe… Czyli niesienie kaganka oświaty podróżującym, za miliony złotych :) Genialne po prostu. Widać geniusz wizjonera tak wielki, że nigdzie indziej na świecie nikt na to nie wpadł :)

Atak na poważnie: cała epopeja z planami przebudowy dworca kolejowego i PKS pokazuje, że w na Placu Lotników 1 nikt niczego nie planuje. Nie ma żadnego planu na wypadek zmiany warunków na rynku budowlanym. Wszyscy zakładają, że skoro geniusz coś powiedział, to znaczy, że na pewno chętni do realizacji inwestycji będą walili drzwiami i oknami. To samo tyczy się węzła komunikacyjnego w Załomiu i innych inwestycji. Takich „kwiatków” można by wymieniać wiele więcej. Niezrealizowane „Otwarte Bramy”, epopeja z przejmowaniem terenu po PGK, przebudowa ul. Wojska Polskiego i późniejsze dobudowywanie ścieżki rowerowej. Nierealne plany, wygadywanie bzdur o prowadzeniu dialogu technicznego i tym podobne wybryki obnażają prawdziwy obraz fachowości genialnego burmistrza i jego współpracowników.

Mylisz się twierdząc, że poprzedni burmistrz był bardzo sympatyczny. Był po prostu normalnym, uczciwym człowiekiem, który dobrze i sumiennie wykonywał swoje obowiązki, bo mu zależało. I tym właśnie różni się od niego jego następca. Tyle tylko, że budżet gminy inaczej wyglądał za czasów burmistrza Wojciechowskiego, a inaczej wygląda teraz. Żadna to zasługa Roberta Krupowicza, a głównie jego poprzedników.

dodany przez Adam Zy., dnia 17.06.2018, 21:31:00

szanowny @Adamie Zy- tak to już w życiu jest , że aby było lepiej trzeba przecierpieć kiedy jest trochę gorzej. Cyba nie masz pojęcia o prowadzeniu wielkich i skomplikowanych inwestycji. Dziwię się iż jeszcze nikt nie zaczął narzekać w związku z zamknięciem mostu na ul Andersa , wg. wiecznie niezadowolonych winno się na czas remontu obok postawić most prowizoryczny, bo jego brak zmusza do nadkładania drogi przez objazdy. Co do poprzedniej władzy też ma swoje osiągnięcia jak pozbycie się SPICHLERZA z terenem ,biurowiec na pl. Lotników i parę innych. Trochę optymizmu i mniej zacietrzewienia

dodany przez jzw, dnia 18.06.2018, 10:23:07

@jzw - głupoty pleciesz!!

dodany przez Latuszek, dnia 18.06.2018, 10:36:25

3024 odslony w tak krotkim czasie, drugi najpopularniej czytany i komentowany artykul, ktory prawdopodobnie niedlugo wskoczy na fotel lidera. Serce roscie, ze jest tyle osob, ktore w sensowny i racjonalny sposob przedstawiaja swoje `za i przeciw`. Miejmy tylko nadzieje, ze glowni zainteresowani, tez `schodza` na chwile na ziemie i wnikliwie analizuja glos szarego luda.

dodany przez saturator, dnia 18.06.2018, 11:17:12

@Adam Zy.

Mówisz i masz

Pokrótce:
- most na Inie i przedłużenie ulicy Kasprowicza
- Ulice: Konstytucji, Szarych Szeregów, Maszewska, Zakładowa, Szkolna, Słowianska, Niemcewicza, Kościuszki, Orzeszkowej, Sienkiewicza, Kochanowskiego, Wyspiańskiego, Żeromskiego, Dąbrowskiej, Sportowa, Prusa, Andersa, Wojska Polskiego, Polska, Starzyńskiego, Odrodzenia.
- budowa kanalizacji deszczowej na wszystkich remontowanych ulicach, remonty sieci wodnej, kanalizacyjnej.
- place zabaw w mieście
- bieznia na stadionie
- dwa pumptracki na zespole boisk
- hala sportowa przy SP5
- wyremontowane szkoły gminne
- boiska przy szkołach w tym wiejskich ( bez Białunia )
- renowacja terenów zielonych w tym Planty
- renowacja murów obronnych i Bramy Wolińskiej
- ściezki rowerowe: do Lubczyny, Przestrzenna, Wojska Polskiego, Szkolna, Maszewska, ścieżka do Podańska, Dworcowa, Kasprowicza, Andersa, Jodłowa ( Helenów )
- darmowa komunikacja miejska
- przebudowa dawnej szkoły specjalnej ( Woj. Polskiego ) na Centrum Aktywności Lokalnej - dobiega końca
- budowa Zakładu Aktywności Zawodowej w GPP - praca dla 115 niepełnosprawnych - w trakcie

To tak tytułem odpowiedzi na pytanie: jakie to osiągnięcia ma na koncie urzędujący burmistrz? Przy minimalnej dozie wysiłku i odrzuceniu choćby na pół dnia prywatnych uprzedzeń do osoby Roberta Krupowicza, wszystko co powyżej napisane, można gołym okiem dostrzec.

dodany przez Piotrek Walkowiak, dnia 18.06.2018, 14:32:51

Szanowny @Piotrze Walkowiak - zgadza się. Jest co wyliczać. Szanowny @Adam.Zy - Zgadza się inne budżety. Ale co z tego. To co z tyłu (przeszłość) już się nie zmieni, można tylko dywagować. Należy patrzyć w przyszłość. Szanowny(a) @jzw - zgadza się w inwestycjach obrazek nigdy nie jest różowy. Szanowny(a) - Latuszek - argumenty? Pozdrawiam forumowiczów.

dodany przez Michal Wentruba, dnia 18.06.2018, 14:51:56

Szanowny @ Latuszek chyba nie większe niż niektórzy na tym forum?

dodany przez jzw, dnia 18.06.2018, 15:26:34

No już bez przesady z tym chwaleniem obecnie nam panującego. Gdyby nie Unia nie byłoby co i kogo chwalić

dodany przez Akim, dnia 18.06.2018, 19:29:47

Szanowny Panie Piotrku, bardzo cieszę się, że wymienił Pan zwięźle zakres inwestycji przeprowadzonych przez Gminę Goleniów w ciągu ostatnich 8 lat. Nigdy nie miałem zamiaru zaprzeczać, że zostały one przeprowadzone. Moje zarzuty tyczą się sposobu ich przeprowadzania, ich planowania, nadzoru nad ich wykonaniem. To, że akurat te, a nie inne inwestycje zostały wykonane, to w większej części efekt działania Rady Miejskiej, która odpowiada za uchwalanie budżetu. Burmistrz i jego ekipa odpowiada za to w jaki sposób zostały one przeprowadzone, za przetargi, specyfikacje techniczne, nadzór itd… I na tym polu już mnóstwo jest błędów, potknięć i niedociągnięć. Pokazują to świetnie problemy gminy z przeprowadzeniem przetargów na dworzec PKP, węzeł w Załomiu, wynikające z braku realnego postrzegania zakresu prac i sytuacji na rynku budowlanym. To z powodu zaniedbań ze strony burmistrza dworca nie zobaczymy jeszcze przez kilka lat. A kiedy się pojawi, to pewni i tak w całkiem innym kształcie, niż obecny projekt. No i jeszcze jedno… Gdzie są jakieś inwestycje na obszarach wiejskich gminy Goleniów? I nie chodzi mi o GPP, bo to nie jest już wieś. Pan burmistrz o goleniowskich wsiach zapomniał całkowicie, mimo że sam jest jednej z nich mieszkańcem.

Pytam się także, gdzie podziała się współpraca z miastami partnerskimi, która kiedyś była znakiem rozpoznawczym Goleniowa. Dlaczego nie ma już wymiany kulturalnej z mieszkańcami Greifswaldu, Svedali, czy nawet Guriewska? Czyżbyśmy nagle stali się tacy „super”, że już żadnych korzyści z takiej wymiany nie odniesiemy?

W mojej optyce burmistrz Krupowicz świetnie prezentuje się w sytuacjach dla siebie komfortowych, kiedy na drodze nie stają mu żadni niezadowoleni mieszkańcy, albo chociaż ci mający odrobinę odmienne zdanie, niż on sam. Kiedy jednak to następuje, to zaczynają się schody. Póki zadanie polega na poczytaniu bajek kilkuletnim dzieciom w trakcie wizyty w przedszkolu, to jest świetnie. Ale jak trzeba sensownie odpowiedzieć na krytykę działań ze strony nielubianego radnego, to burmistrz ucieka się do „kiblowego” poczucia humoru i insynuowania niższego poziomu cywilizacyjnego swojemu rozmówcy. Czyli krótko mówiąc obraża. W języku angielskim jest taki termin – bullying, czyli zastraszanie, znęcanie się nad słabszymi i mam nieodparte wrażenie, że właśnie taką metodę dialogu preferuje pan Krupowicz. Ja bardzo dziękuję za takiego burmistrza. Tak po prostu nie przystoi.

Co do szans Łukasza Mituły, to nie będę się wypowiadał. Po prostu życzę mu powodzenia, jak każdemu innemu kontrkandydatowi obecnego burmistrza, licząc na zmianę u steru gminy. Czy nie lubię obecnego burmistrza? Nie znam faceta prywatnie… Jednak widząc jego publiczne wystąpienia i sposób traktowania oponentów, nie mam ochoty go poznawać.

dodany przez Adam Zy., dnia 19.06.2018, 09:38:44

GALERIA ZDJĘĆ

Marsz dla Jezusa

Wiesław Krause - 15.04.2019

18
Czwartek
Kwiecień 2019
Apoloniusza
Bogusławy
Gościsławy
Kwiecień, 2019
PnWtŚrCzPtSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

poprzedni dzisiaj następny

GOLENIÓW W STAREJ FOTOGRAFII

OSTATNIO KOMENTOWANE

"ciekawe, czyli dzięki władzom portu utrzymwanego z pieniędzy publicznych "zdażyło się" nierówno traktować podmioty gospodarcze? Ze szkodą dla klientów. Jak to się np. ma do prywatnego cukiernika, kt..." - Komisja pomoże?

"Przerzucam z innego wątku (S6) W związku z tym pojawia się pytanie, czy w odległości 20 km między miastami MUSZĄ istnieć 2 szpitale aspirujące do roli niemal klinicznych? Czy też wystarczy 1 krankenh..." - Szpital znów bez prezesa

"Zimne spojrzenie na zdjęciu nie obiecuje gorąca za ma le pieniądze ;-)" - Cena ciepła nie będzie malała

"Polecam, jak zawsze ciekawe spojrzenie W.Cz. Stanisława Michalkiewicza na kwestie strajku. Trudno się z nim nie zgodzić :-). http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4456 Niedawno pan przewodnicz..." - Demonstracja z wykrzyknikiem

"@saturator Masz rację. Trzeba być skończonym.... burakiem, żeby takie wspomnienie o koledze wypocić. Panie Cezary Martyniuk milczenie jest złotem." - Romuald Górski 1961-2019

"A moze Puste Obietnice poinformuja ile pan prezes dostanie odprawy,za to ze nic nie robil przez caly rok." - Szpital znów bez prezesa

"Patrzac na to co `wyprawiaja` ci `nauczyciele`, warto by sie moze zastanowic, czy czasem zamiast podwyzek to nie obnizyc im apanazy .. https://youtu.be/5k61zRKtjmU" - Demonstracja z wykrzyknikiem

"Nauczyciele mieli dość "stania na końcu kolejki po podwyżkę" i dość czekania, aż ktoś się nimi zainteresuje. Wszyscy wiemy, że to w aktualnej sytuacji, to co zrobili to jedyna droga zwrócenia uwagi na..." - Demonstracja z wykrzyknikiem

"... `niespecjalnie przykladal sie do nauki`, `taryfa ulgowa u nauczycieli`, `dzielo srednio udane`, `cudem zdana matura`, `wiedza niewyniesiona ze szkoly`, `zerowa znajomosc jezyka` ... Boze bron od..." - Romuald Górski 1961-2019

"W goleniowskim szpitalu podlegającym pod powiat, ponad 70% pacjentów to mieszkańcy Gminy Goleniów, niespełna 30% to mieszkańcy innych gmin. Pacjentami szpitala są zatem głównie Goleniowianie. Dlatego ..." - Szpital znów bez prezesa

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Aby skontaktować się z nami możesz
zadzwonić pod nr.: 91 418 26 01
lub wysłać e-mail:
redaktor | reklama | administrator