reklama

Geblewicz zlustrowany...

drukuj
przeczytano: 3088 razy
Leszek Ozimek, 11.06.2018

...majątkowo, tak jak posłanka Kochan. Jego oświadczenie majątkowe za rok 2017 zamieścił dzisiejszy "Kurier Szczeciński".

Wprawdzie marszałek z PO oficjalnie jest zameldowany w Szczecinie, ale mieszka z żoną i dziećmi w goleniowskim domu. Ma odłożone 15 tys. zł i 11,7 tys. euro oraz prawie 6 tys. szwajcarskich franków. Wspomniany dom o pow. 224 m2 to współwłasność z żoną - wart ok. 650 tys. zł. Posiada także dwa mieszkania o pow. 30 m2 warte 170 tys. zł i o pow. 32 m2 warte 211 tys. zł. Razem z żoną mają jeszcze trzy inne nieruchomości. Jako marszałek zarobił w roku 2017 162 tys. zł brutto i jako członek rady nadzorczej goleniowskiego GWiK w tym samym czasie ok. 29 tys. zł brutto. Do spłacenia ma kredyty hipoteczne 140 tys. zł i 102 tys. franków szwajcarskich. Jest właścicielem 10-letniego VW Passata i 28-letniej łodzi żaglowej.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Zawsze, gdy postac pana marszalka objawia sie medialnie, zastanawiam sie dlaczego do tej pory nie zrobil `politycznego` kroku w przod? Prezencje ma nie gorsza niz poliglota Trzaskowski, politycznie jest dosc `obtrzaskany` ... hmm Kiedys byla szansa startu w wyborach na prezydenta Szczecina, ale wystawiono figuranta Tyszlera. Czyzby to brak przebicia w warszawskiej centrali, czy po prostu brak wiary we wlasne sily `polityczne`?

dodany przez saturator, dnia 11.06.2018, 17:24:27

jakoś to biednie wygląda, niecałe 11 tysięcy / miesiąc na rękę a jak PIS obniży pensje to co ?

dodany przez mercedes555, dnia 11.06.2018, 21:23:20

Saturator, uwierz we własne siły, sam się pnij, zamiast czepiać się ludzi, którzy oficjalnie zarabiają więcej. Zrób coś ze sobą, nie zaglądaj innym do kieszeni.

dodany przez Tem, dnia 12.06.2018, 07:21:04

@tem proponuje przeczytav uwaznie to co napisalem. Mialem na mysli aspekt polityczny, ani slowem nie wspomnialem o apanazach. Z pretensjami takimi to moze do redaktora tego artykulu? Jak jestes nadwrazliwy w tym aspekcie i nie starcza ci do 1-szego idz do bociana a o moje finanse sie nie martw.

dodany przez saturator, dnia 12.06.2018, 08:18:37

@Saturator. Odniosłem się nie tylko do tej wiadomości. Czepiasz się finansów Lisów, które mają oficjalne i opodatkowane, ambicji politycznych Geblewicza, radzisz wręcz jak inni mają żyć i masz pretensje do garbatego, że ma dzieci proste. Zacznij od doradzenia sobie. Z taką wiedzą, z taką energią, możesz zostać nawet prezydentem.

dodany przez Tem, dnia 12.06.2018, 09:33:11

@tem mimo mi, ze moje posty poddajesz tak wnikliwej analizie. Przez chwile poczulem sie jak `gwiazda` forum - @cm

dodany przez saturator, dnia 12.06.2018, 10:55:14

Wszystko to jest Opium dla mas i tyle, a Wy się drapcie dalej...

dodany przez Pawlak, dnia 12.06.2018, 13:59:25

a jakby obywatela Geblewicza na Burmistrza wystawić ? czy nie szkoda go w "wielkiej polityce" ? chałupę ma przynajmniej w Goleniowie, a nie gdzieś w Stawnie...;)

dodany przez krew i jatka, dnia 12.06.2018, 20:42:14

I tej wersji się trzyma .Ile w tym prawdy jeden Gawłowski wie.

dodany przez USS, dnia 12.06.2018, 22:22:28

Oj tak , nadał by się Nam na Szeryfa niema co @krew i jatka ;)

dodany przez Pawlak, dnia 13.06.2018, 13:43:09

Wladac Goleleniowem? Kiedys ma pewno tak, taka ciepla posadka na zakonczenie kariery politycznej. Sadzilem, ze jest szansa, iz pan marszalek wystartuje na prezydenta Szczecina. Arlukowicz wydawal sie naturalnym kandydatem, z niemalymi szansami, ale ciagnie sie za nim afera z prywatna kliniką EuroMedic Medical Center w Katowicach. Jak na razie nasz marszalek prezentuje `czysta karte`, choc zawsze ma podwyzszone tetno, przy okazji pytan o afere melioracyjna w Szczecinie. Takze summa summarum w walce o fotel prezydenta Szczecina, wystartuje znany i lubiany Slawek Nitras, o ktorym, jego promotor, Stanislaw Gawlowski, spedzajacy aktualnie mile czas w sanatorium, mowil: Nitras?! To synonim lenia jest!

dodany przez saturator, dnia 14.06.2018, 08:35:55

A te mieszkania/nieruchomości to w Polsce czy Chorwacji ???

dodany przez USS, dnia 14.06.2018, 22:52:02

@uss Apartament w Chorwacji nabyty od `szemranego` biznesmena za 50 000 € przez pielegniarke i bezrobotnego, ktorych miesieczny dochod generowany jest na poziomie 3000 zl brutto, ktorych stopa nigdy nie postala na chorwackiej ziemi. Oj mogl sie p. Gawlowski bardziej postarac ..

dodany przez saturator, dnia 15.06.2018, 08:50:02

GALERIA ZDJĘĆ

Marsz dla Jezusa

Wiesław Krause - 15.04.2019

18
Czwartek
Kwiecień 2019
Apoloniusza
Bogusławy
Gościsławy
Kwiecień, 2019
PnWtŚrCzPtSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

poprzedni dzisiaj następny

GOLENIÓW W STAREJ FOTOGRAFII

OSTATNIO KOMENTOWANE

"ciekawe, czyli dzięki władzom portu utrzymwanego z pieniędzy publicznych "zdażyło się" nierówno traktować podmioty gospodarcze? Ze szkodą dla klientów. Jak to się np. ma do prywatnego cukiernika, kt..." - Komisja pomoże?

"Przerzucam z innego wątku (S6) W związku z tym pojawia się pytanie, czy w odległości 20 km między miastami MUSZĄ istnieć 2 szpitale aspirujące do roli niemal klinicznych? Czy też wystarczy 1 krankenh..." - Szpital znów bez prezesa

"Zimne spojrzenie na zdjęciu nie obiecuje gorąca za ma le pieniądze ;-)" - Cena ciepła nie będzie malała

"Polecam, jak zawsze ciekawe spojrzenie W.Cz. Stanisława Michalkiewicza na kwestie strajku. Trudno się z nim nie zgodzić :-). http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4456 Niedawno pan przewodnicz..." - Demonstracja z wykrzyknikiem

"@saturator Masz rację. Trzeba być skończonym.... burakiem, żeby takie wspomnienie o koledze wypocić. Panie Cezary Martyniuk milczenie jest złotem." - Romuald Górski 1961-2019

"A moze Puste Obietnice poinformuja ile pan prezes dostanie odprawy,za to ze nic nie robil przez caly rok." - Szpital znów bez prezesa

"Patrzac na to co `wyprawiaja` ci `nauczyciele`, warto by sie moze zastanowic, czy czasem zamiast podwyzek to nie obnizyc im apanazy .. https://youtu.be/5k61zRKtjmU" - Demonstracja z wykrzyknikiem

"Nauczyciele mieli dość "stania na końcu kolejki po podwyżkę" i dość czekania, aż ktoś się nimi zainteresuje. Wszyscy wiemy, że to w aktualnej sytuacji, to co zrobili to jedyna droga zwrócenia uwagi na..." - Demonstracja z wykrzyknikiem

"... `niespecjalnie przykladal sie do nauki`, `taryfa ulgowa u nauczycieli`, `dzielo srednio udane`, `cudem zdana matura`, `wiedza niewyniesiona ze szkoly`, `zerowa znajomosc jezyka` ... Boze bron od..." - Romuald Górski 1961-2019

"W goleniowskim szpitalu podlegającym pod powiat, ponad 70% pacjentów to mieszkańcy Gminy Goleniów, niespełna 30% to mieszkańcy innych gmin. Pacjentami szpitala są zatem głównie Goleniowianie. Dlatego ..." - Szpital znów bez prezesa

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Aby skontaktować się z nami możesz
zadzwonić pod nr.: 91 418 26 01
lub wysłać e-mail: