reklama

Ł. Mituła poza PO

drukuj
przeczytano: 4655 razy
Paweł Palica, 11.04.2018

Przewodniczący Rady Miejskiej w Goleniowie Łukasz Mituła oficjalnie ogłosił dzisiaj, że rezygnuje z członkostwa w Platformie Obywatelskiej.

Ł. Mituła, związany z partią od kilkunastu lat, swoją decyzję przedstawił na Facebooku, informując przy okazji, że od teraz "chce działać jeszcze bardziej lokalnie".

- Doszedłem do wniosku, że w działalności samorządowej barwy partyjne bardziej przeszkadzają niż pomagają - powiedział nam później. - Oczywiście zamierzam nadal angażować się w życie miasta oraz gminy i aktywnie uczestniczyć w lokalnej polityce. Mam też zamiar wystartować w wyborach samorządowych.

Konkretnych planów, związanych ze swoim udziałem w wyborach, Ł. Mituła na razie nie ujawnia.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

POtwierdza się ścieżka AWS`u......, ich miejsce zajmie zapewne SLD (oby nie).

dodany przez Michal Wentruba, dnia 11.04.2018, 13:07:21

Czekam na kolejny ruch!

dodany przez behemot, dnia 11.04.2018, 13:49:57

Ewakuujemy się z tonącego okrętu ... ?

dodany przez Bruner, dnia 11.04.2018, 16:54:51

Z ogłoszenia:
" Młody, ambitny, doświadczenie w działalności politycznej i samorządowej, poszukuje komitetu wyborczego. Oferty proszę kierować ..."

dodany przez Stan, dnia 11.04.2018, 18:00:26

Teraz to juz pewne, mamy, prawie oficjalnie, kandydata na burmistrza.

dodany przez j_janusz, dnia 11.04.2018, 18:08:59

Zapewne powstanie nowe ugrupowanie polityczne, czy też komitet jak zwał tak zwał ;) Najważniejsze, że nazwa jest do przewidzenia ;) RONDO

dodany przez jean, dnia 11.04.2018, 18:16:11

PO pana Łukasza namaściło na Przewodniczącego Rady a teraz powinna Go odmaścić. Zresztą uprawiał w Radzie dużo polityki czego do tej pory w Goleniowskiej Radzie nigdy nie było. Mam nadzieję że są osoby w Radzie które mogły by zastąpić Pana Łukasza. Obserwując Sesje Rady Miasta były prowadzone pod dyktando Przewodniczącego. Sesje odbywają się przy pustej sali . Szkoda że tak późno doszedł do wniosku żeby opuścić ten stołek w Radzie i w Starostwie.

dodany przez Latuszek, dnia 11.04.2018, 18:36:50

Robi się ciekawie.
Zapowiada się kapitalna batalia.

dodany przez zmartwych.wstaly, dnia 11.04.2018, 21:09:12

... a końcu niezależny p. Mituła i tak wyląduje w bezpartyjnym komitecie p. Krupowicza... :)

dodany przez the voice of truth, dnia 11.04.2018, 22:35:23

Eeee tam... Kolejny nic nie znaczący ruch Misia, obliczony tylko na szybki poklask. Chociaż fakt, że platformersom nie udało się utrzymać misiaczka w ryzach, dowodzi tylko, jak kiepsko się u nich dzieje :). Efekt końcowy będzie żaden, bo w Goleniowie nie ważne czy jesteś w PO, czy też "niezależnym"... Ważne byś pasował do układu, który się tu wokół "niezależnego" Roberta K. utworzył :)

dodany przez Adam Zy., dnia 11.04.2018, 23:11:12

W PO? a gdzie ona jest? już dawno wielu "ważnych" w Goleniowie się nie przyznaje do członkostwa. Burmistrz będzie zaledwie się starał o poparcie a Pani poseł??? a Pani poseł to w ogóle jest? istnieje? Cisza wszędzie !!! Pusto wszędzie - PO - nie będzie!!
Oj nie ładnie jak wszystko zależy od słupków sondażowych. Czy kilka lat temu też tak było?

dodany przez Roxane, dnia 12.04.2018, 11:11:07

to jest znane od lat - szczury dają dyla z tonącej łajby.Trzeba uciekać do przodu i załapać się do nowego korytka. Co tu mamy w perspektywie; SLD, Nowoczesna, Razem, nieśmiertelny PSL a może jakiś nowy twór np. PPA czyli polska partia aborcyjna bo gdzieś tam się pałętał w czarny piątek.

dodany przez jzw, dnia 12.04.2018, 11:54:11

tak często się zastanawiam co jest ważne dla członka jakiejś partii bo tak, kasa raczej marna(chyba że robi się przekręciki) prestiż wątpliwy, pozycja żadna, kariera? satysfakcja ? żądza władzy ?

dodany przez mercedes555, dnia 13.04.2018, 06:02:07

Najlepsze/najgorsze (niech każdy sobie wybierze sam) jest to, że tak jak PO jest przy końcu ścieżki typu AWS`u, tak obecna władza (na razie bardziej centralna jak lokalna) jest na początku tejże samej ścieżki AWS`u. Ciekawe jest to czy wejdą na nią i na niej zostaną czy też jednak nie . Drugie pytanie co będzie korzystniejsze dla nas jako obywateli/podatników RP?

dodany przez Michal Wentruba, dnia 13.04.2018, 11:27:17

Na Sesji w dniu 25.04.2018 powinien zostać rozwalony ten KLAN!!

dodany przez Latuszek, dnia 13.04.2018, 17:12:51

Od powietrza, głodu, ognia ,wojny i Mituły..... Wybaw nas Panie. Czekam kiedy ogłosi że związał sie Nowoczesną :)

dodany przez USS, dnia 14.04.2018, 16:30:20

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1924&v=1JqvqOxlo9A
http://out.easycounter.com/external/jedwabne-ekshumacja.org

podrzucam tematy na wybory do sejmu Sz.P Mitule :-)

dodany przez Michal Wentruba, dnia 15.04.2018, 13:09:05

GALERIA ZDJĘĆ

Marsz dla Jezusa

Wiesław Krause - 15.04.2019

18
Czwartek
Kwiecień 2019
Apoloniusza
Bogusławy
Gościsławy
Kwiecień, 2019
PnWtŚrCzPtSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

poprzedni dzisiaj następny

GOLENIÓW W STAREJ FOTOGRAFII

OSTATNIO KOMENTOWANE

"Tylko, ze Ryan na wielu lotniskach ma odległe miejsca. Berlin, Budapeszt, Warszawa. Może znaczenie ma tu wysokość opłaty... Nie wiem :-)" - Komisja pomoże?

"Panie Michale ja Pana bardzo szanuję nawet jeśli widzę, że trudno się Panu nie zgodzić z przytoczonym tekstem. Przyzna Pan jednak, że dochodzenie roszczeń na drodze sądowej to najgorszy z możliwych sc..." - Demonstracja z wykrzyknikiem

"ciekawe, czyli dzięki władzom portu utrzymwanego z pieniędzy publicznych "zdażyło się" nierówno traktować podmioty gospodarcze? Ze szkodą dla klientów. Jak to się np. ma do prywatnego cukiernika, kt..." - Komisja pomoże?

"Przerzucam z innego wątku (S6) W związku z tym pojawia się pytanie, czy w odległości 20 km między miastami MUSZĄ istnieć 2 szpitale aspirujące do roli niemal klinicznych? Czy też wystarczy 1 krankenh..." - Szpital znów bez prezesa

"Zimne spojrzenie na zdjęciu nie obiecuje gorąca za ma le pieniądze ;-)" - Cena ciepła nie będzie malała

"Polecam, jak zawsze ciekawe spojrzenie W.Cz. Stanisława Michalkiewicza na kwestie strajku. Trudno się z nim nie zgodzić :-). http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4456 Niedawno pan przewodnicz..." - Demonstracja z wykrzyknikiem

"@saturator Masz rację. Trzeba być skończonym.... burakiem, żeby takie wspomnienie o koledze wypocić. Panie Cezary Martyniuk milczenie jest złotem." - Romuald Górski 1961-2019

"A moze Puste Obietnice poinformuja ile pan prezes dostanie odprawy,za to ze nic nie robil przez caly rok." - Szpital znów bez prezesa

"Patrzac na to co `wyprawiaja` ci `nauczyciele`, warto by sie moze zastanowic, czy czasem zamiast podwyzek to nie obnizyc im apanazy .. https://youtu.be/5k61zRKtjmU" - Demonstracja z wykrzyknikiem

"Nauczyciele mieli dość "stania na końcu kolejki po podwyżkę" i dość czekania, aż ktoś się nimi zainteresuje. Wszyscy wiemy, że to w aktualnej sytuacji, to co zrobili to jedyna droga zwrócenia uwagi na..." - Demonstracja z wykrzyknikiem

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Aby skontaktować się z nami możesz
zadzwonić pod nr.: 91 418 26 01
lub wysłać e-mail: