reklama

Prawie 600 tysięcy

drukuj
przeczytano: 1569 razy
Paweł Palica, 11.02.2019

Zaledwie 350 osób zabrakło portowi lotniczemu Szczecin - Goleniów do przekroczenia w ubiegłym roku magicznej dla niego granicy 600 tysięcy obsłużonych pasażerów.

Mimo to był to dla regionalnego lotniska rok wyjątkowo dobry, a osiągnięty w nim wynik jest kolejnym rekordem. Najpopularniejszym kierunkiem była Warszawa, a także lotniska w Norwegii.

W tym roku w rozkładzie lotów goleniowskiego lotniska mają się pojawić między innymi połączenia do Kopenhagi oraz Krakowa. Obecnie dostać można się z niego do Warszawy, Oslo, Bergen, Stavanger, Londynu, Liverpoolu i Dublina.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

Gwoli uzupelnienia:
Norwegian zamyka trasę Szczecin-Oslo
Tylko do 30 marca br. dostępne są połączenia Norwegiana między Szczecinem a Oslo-Gardermoen - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Tym samy linia wycofuje się z lotniska w Goleniowie.

dodany przez saturator, dnia 11.02.2019, 15:59:32

A poleciałabym, a gdzie bym poleciała? Na Wyspy Kanaryjskie, na Hawaje, do Los Angeles, do Las Vegas, na Dominikanę, na Kubę, na Sri Lankę, na Malediwy i jeszcze długo bym wymieniała. Ale nieee! Wiesz czemu? Bo żadnego takiego lotu nie ofeuje port lotniczy Szczecin - Goleniów!

dodany przez Primadonna, dnia 11.02.2019, 18:30:02

Wiec sprobuj troche zmniejszyc zasieg. Np. busem Goleniow-Tworki ...

dodany przez saturator, dnia 11.02.2019, 19:44:44

Saturator! Wygrales juz w lutym oskara roku Portalu Gazety Goleniowskiej! Musimy sie zgadac na wodke Stary...no i bagietke...chyba ze ew. na pizze w zascianku zalomskim... ;)

dodany przez Hubert C. Klebowski (KC_Designer), dnia 12.02.2019, 00:35:10

Pizza tylko `u Jacka` ,)

dodany przez saturator, dnia 12.02.2019, 10:50:55

@PP - dobry komentarz aktualny.

dodany przez Michal Wentruba, dnia 12.02.2019, 12:37:43

"Ludzie chcący wyskoczyć tanimi liniami chociażby na weekend do Budapesztu, Rzymu czy Lizbony muszą szukać alternatywnych rozwiązań, korzystając z lotnisk w Berlinie bądź Poznaniu (i marnując czas na dojazd do nich)"
Czy władze lotniska uważają goleniowian za roboli, bez prawa do wypoczynku? "Lataj pracować, potem przepij w domu". Najwyraźniej - nic nie robią, żeby biura podróży włączyły nas do rozkładu lotów czarterowych. Kiedyś były międzylądowania w Goleniowie, choć bardzo okrojone. Co stoi na przeszkodzie, żeby włączyły nas różne biura? Odpowiedzą, że brak zainteresowania, lecz jak okazać zainteresowanie, gdy nie ma oferty. Może zrobili badanie. Na 13 osobach ;)

dodany przez .., dnia 13.02.2019, 08:22:58

U Jacka sie tak raz zatrulem, ze tydzien z zycia mi wyjelo a dwa dni to umieralem...co prawda bylo to dawno temu, ale mimo wszystko dziekuje nie.

dodany przez Hubert C. Klebowski (KC_Designer), dnia 13.02.2019, 18:23:25

Ja u Jacka w miare regularnie i ma moja rekomendacje)

dodany przez saturator, dnia 13.02.2019, 19:05:57

@ Hubert C. Klebowski (KC_Designer):
- Jesteś pewny, że nie po czymś innym, co zjadłeś tego dnia wcześniej?

Pizzeria u Jacka to jeden z niewielu miejsc w Goleniowie, gdzie możesz zjeść bardzo dobrze, powtarzalnie i ze świeżych produktów.
Kto znajdzie mi drugi lokal w mieście, gdzie sam właściciel przyrządza jedzenie??? :)

Dla niektórych, szczery Pan Jacek, może wydawać się nawet szorstki ale to tylko powierzchowność.
Nie uświadczysz u niego sztucznego uśmiechu i chwytów/sloganów jak w sieciówkach, typu "A może frytki do tego?"

Bardzo cenię takich ludzi. Szczerych do bólu, uczciwych i przede wszystkim prawdziwych.
Nawet jeśli nie we wszystkich się z nim zgadzam, bo przecież nie w tym rzecz prawda?

A pizza? - Super. Śmiem twierdzić, że lepszej ani w Goleniowie ani w Szczecinie nie dostaniesz.
Dziś zamówiliśmy dwie i jak zawsze zjedliśmy ze smakiem. Polecam!

PS. Uwaga - komentarz zawierał lokowanie produktu :))))
(nikt za ten komentarz nie zapłacił)

dodany przez Michał Grzybowski (jerzu007), dnia 14.02.2019, 00:16:59

Jerzu jestem pewny. Byl ze mna wtedy kolega z Drezna, monter z Homaga, razem przygotowywalismy oprogramowanie do maszyn w Swedwoodzie. Gosc ostatkiem sil dojechal do domu. Bylo to dawno, jeszcze jak U Jacka bylo nad "Sielanka", 2004-2005 rok...od tamtej pory z daleka...

dodany przez Hubert C. Klebowski (KC_Designer), dnia 14.02.2019, 01:26:25

@jerzu007
Jezeli pana Jacka klasyfikujesz jako `szorstkiego` to jak mamy zdefiniowac ta pania ktora przyjmuje zamowienia ,) I te dostawy `na wynos` fiatem 126p! Wspanialosci!! Oby Pizzeria `U Jacka` trwala niezmienionej formule jak najdluzej!!
Hubert nie uprzedzaj sie permanentnie, daj druga szanse!

dodany przez saturator, dnia 14.02.2019, 07:20:20

@KC
Jesteś pewny, że pizza była winna?
Wielokrotnie dochodzi do zatruć i obwiniania wytwórcy żywności, jeżeli konsument wcześniej zetknął się np. z bakterią, potem sam ją przetransferował np. na pizzę jedzoną rękami i jeszcze sprzedał koledze, np. przez przywitanie. Jeden nosiciel zaszkodzi wszystkim przy stole. Dlatego nie znoszę tego już pustego gestu przywitania. Ludzie nie dbają o higienę.

Piszę to, bo też śmiało mogę polecić U Jacka, bo to jedyna pewna, wciąż istniejąca pizzeria, gdzie np. nie poskąpią dodatków i jakości w dostarczanej na wynos, jak np. w Zakątku, który od 15 lat jest przez nas bojkotowany - po dwóch kolejnych skąpych, surowych pizzach. Trzeciej szansy nie będzie.

dodany przez .., dnia 14.02.2019, 10:07:51

GALERIA ZDJĘĆ

Marsz dla Jezusa

Wiesław Krause - 15.04.2019

18
Czwartek
Kwiecień 2019
Apoloniusza
Bogusławy
Gościsławy
Kwiecień, 2019
PnWtŚrCzPtSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

poprzedni dzisiaj następny

GOLENIÓW W STAREJ FOTOGRAFII

OSTATNIO KOMENTOWANE

"Tylko, ze Ryan na wielu lotniskach ma odległe miejsca. Berlin, Budapeszt, Warszawa. Może znaczenie ma tu wysokość opłaty... Nie wiem :-)" - Komisja pomoże?

"Panie Michale ja Pana bardzo szanuję nawet jeśli widzę, że trudno się Panu nie zgodzić z przytoczonym tekstem. Przyzna Pan jednak, że dochodzenie roszczeń na drodze sądowej to najgorszy z możliwych sc..." - Demonstracja z wykrzyknikiem

"ciekawe, czyli dzięki władzom portu utrzymwanego z pieniędzy publicznych "zdażyło się" nierówno traktować podmioty gospodarcze? Ze szkodą dla klientów. Jak to się np. ma do prywatnego cukiernika, kt..." - Komisja pomoże?

"Przerzucam z innego wątku (S6) W związku z tym pojawia się pytanie, czy w odległości 20 km między miastami MUSZĄ istnieć 2 szpitale aspirujące do roli niemal klinicznych? Czy też wystarczy 1 krankenh..." - Szpital znów bez prezesa

"Zimne spojrzenie na zdjęciu nie obiecuje gorąca za ma le pieniądze ;-)" - Cena ciepła nie będzie malała

"Polecam, jak zawsze ciekawe spojrzenie W.Cz. Stanisława Michalkiewicza na kwestie strajku. Trudno się z nim nie zgodzić :-). http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4456 Niedawno pan przewodnicz..." - Demonstracja z wykrzyknikiem

"@saturator Masz rację. Trzeba być skończonym.... burakiem, żeby takie wspomnienie o koledze wypocić. Panie Cezary Martyniuk milczenie jest złotem." - Romuald Górski 1961-2019

"A moze Puste Obietnice poinformuja ile pan prezes dostanie odprawy,za to ze nic nie robil przez caly rok." - Szpital znów bez prezesa

"Patrzac na to co `wyprawiaja` ci `nauczyciele`, warto by sie moze zastanowic, czy czasem zamiast podwyzek to nie obnizyc im apanazy .. https://youtu.be/5k61zRKtjmU" - Demonstracja z wykrzyknikiem

"Nauczyciele mieli dość "stania na końcu kolejki po podwyżkę" i dość czekania, aż ktoś się nimi zainteresuje. Wszyscy wiemy, że to w aktualnej sytuacji, to co zrobili to jedyna droga zwrócenia uwagi na..." - Demonstracja z wykrzyknikiem

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Aby skontaktować się z nami możesz
zadzwonić pod nr.: 91 418 26 01
lub wysłać e-mail: