reklama

Propaganda do kosza?

drukuj
przeczytano: 1654 razy
Leszek Ozimek, 07.02.2019

Kilkanaście dni temu park 750-lecia i aleja Św. Jerzego w Goleniowie stały się sceną niespotykanej akcji propagandowej, która spotkała się ze sporym zainteresowaniem spacerowiczów.

Do stojących tam koszów na śmieci zostały powtykane tabliczki z ponaklejanymi na nie różnymi hasłami antyrządowymi i antypisowskimi. Sądząc po liczbie i jakości tabliczek, autor/autorzy tej politycznej manifestacji zadali sobie sporo trudu, by ją najpierw przygotować, a później zainstalować w koszach - ułatwiając tym samym służbom PGK jej szybkie uprzątnięcie.

Abstrahując od treści i celu opisywanej manifestacji - których nie znamy - zastanawiająca jest jej wyraźnie zaplanowana anonimowość. W końcu krytykowanie PiS i rządu - wbrew histerycznym lamentom oPOzycji - nie jest zakazane, a nawet potrzebne. I nic nikomu za to nie grozi. A tak, ostrze tej anonimowej krytyki jest wyraźnie stępione tym, że nie wiemy komu ją przypisać - co w konsekwencji podważa czystość intencji jej autorów.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

A co to PO święte krowy?! Złodzieje kurde nadal nie mogą się pogodzić, że nie są przy korycie! Ja osobiście jestem zadowolona z rządów PiS. Przynajmniej czuję się bezpieczna w tym kraju, żaden Mudżahid mnie nie zaatakuje.

dodany przez Primadonna, dnia 07.02.2019, 11:32:35

...to taki drogowskaz, w ktorym kierunku ida neobolszewickie rzady pisu, reklama, gdzie trafia juz niedlugo. Kazdy z wypisanych podpunktow ma w sobie potwierdzenie...

dodany przez Hubert C. Klebowski (KC_Designer), dnia 07.02.2019, 13:05:54

Tam powinno byc napisane zamiast PiS PO.To oni tak rzadzili afera gonila afere.

dodany przez zochaa, dnia 07.02.2019, 13:39:19

Biedna ta Polska ... Msciwy Jarek ze slepo oddanymi poddanymi, lewactwo pompowane niemieckim groszem z twarza schetyny i tuskiem w koronie i cwelalternatywa z panstwem Biedron-Smiszko na czele, ktorej doradca niejaki Jakub Bierzynski poprzez agencie sondazowa ktora sam stworzyl - Kantar Millward Brown daje `Wiosnie` w sondazach 14% (?!). Nie ma to jak samemu siebie oceniac, a ciemny lud jak widac kupuje ...
Quo Vadis Polsko?!!!

dodany przez saturator, dnia 07.02.2019, 15:16:47

Niestety jak widac obywatel Polski, przez politykow wciaz postrzegany jest jako idiota, ktorym mozna manipulowac, nawet specjalnie sie z tym nie kryjac:
https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/jakub-bierzynski-odpowiada-na-zarzut-tomasza-lisa-millward-brown-zakladalem-30-lat-temu-dzis-nie-mam-z-nia-nic-wspolnego

dodany przez saturator, dnia 07.02.2019, 15:21:04

Umiłowani w dobroci - w przysłowiowych 95%. Przestańcie ziać nienawiścią do naszych rodaków Polaków, a będzie w naszej Ojczyźnie lepiej. Piszę to w trybie "poza trybem" i to bez zgody prezesa, przewodniczącego, szefa ,prymasa, kierownika, naczelnika itd. Spokojnej nocy nam życzę ;)

dodany przez miecio, dnia 07.02.2019, 17:43:21

Piramidonno to że Mudżahitd Cię nie zaatakuje to nie znaczy że jesteś bezpieczna, zrbi to katolik. Już mamy pierwsze ofiary.

dodany przez Szymon Robak, dnia 07.02.2019, 20:51:14

Katolik Ciebie nie zaatakuje , ale Robak na 100%.

dodany przez Mike, dnia 08.02.2019, 06:49:43

... robak ktory sie naogladal TVP Info.

dodany przez saturator, dnia 08.02.2019, 08:57:35

Satuator, hahaha, dobre...a jak nie ciapaty, katolik, robak czy kto inny, to przezoledziowane wsciekle drzewo. oj niebezpiecznie sie zobilo w tym Goleniowie. Strach na ulice wyjsc.

dodany przez Hubert C. Klebowski (KC_Designer), dnia 08.02.2019, 09:13:41

Nie wiem jak u nas, ale w Cwelszawie byly juz pierwsze przypadki uduszenia teczowym szalikiem ...

dodany przez saturator, dnia 08.02.2019, 15:34:14

podział elektoratu jest bardzo mocny i żadne argumenty nie docierają do żadnej ze stron, jesteśmy my a reszta to.............. a. tak jest w pracy, rodzinie ,
w kolejce , na ulicy, wszędzie . pytanie co musi się stać aby pobudzić racjonalne myślenie i ocenę faktów po obu stronach barykady. akcja propagandowa trafiona ale dlaczego tajna?

dodany przez mercedes555, dnia 09.02.2019, 10:23:47

@saturator statystycznie głupich jest więcej jak mądrych, stąd tak podtrzymuje się mit demokracji :-).
Niech przykładem będzie np.
http://pitu-pitu.pl/2019/01/01/ballada-o-umarlym-miescie/

dodany przez Michal Wentruba, dnia 13.02.2019, 08:17:41

Michal, zgodze sie z toba w 100%. Glupota niektorych siega wyzej niz K-Tower w Warszawie:
https://wawalove.wp.pl/pierwsza-taka-studniowka-w-polsce-maturzysci-zatanczyli-poloneza-rownosci-6348710104660097a?utm_source=wp&utm_medium=sg_mobile&utm_campaign=trendy

dodany przez saturator, dnia 13.02.2019, 09:12:45

Link ktory przeslales, to `ekscytujaca` historia upadku Motor City. Takie USA w pigulce, choc z innym zakonczeniem. Odnoszac to do naszej rzeczywistosci, uspokoje cie, ze rozproszenie branz w Goleniowskim Parku Przemyslowym, nie wskazuje na to, zeby upadek autohuba jakim bylo Detroit, mial sie powtorzyc ,)
Zreszta w GPP zaszly ostatnio dosc `powazne` zmiany na stanowisku obslugi inwestorow, gdzie dosc kontrowersyjna postac zakonczyla swoja `posluge`. Widze jednak, ze w mediach lokalnych `wydarzenie` to, jak na razie, jest tzw. tajemnica poliszynela :)

dodany przez saturator, dnia 13.02.2019, 09:25:22

GALERIA ZDJĘĆ

Marsz dla Jezusa

Wiesław Krause - 15.04.2019

18
Czwartek
Kwiecień 2019
Apoloniusza
Bogusławy
Gościsławy
Kwiecień, 2019
PnWtŚrCzPtSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

poprzedni dzisiaj następny

GOLENIÓW W STAREJ FOTOGRAFII

OSTATNIO KOMENTOWANE

"ciekawe, czyli dzięki władzom portu utrzymwanego z pieniędzy publicznych "zdażyło się" nierówno traktować podmioty gospodarcze? Ze szkodą dla klientów. Jak to się np. ma do prywatnego cukiernika, kt..." - Komisja pomoże?

"Przerzucam z innego wątku (S6) W związku z tym pojawia się pytanie, czy w odległości 20 km między miastami MUSZĄ istnieć 2 szpitale aspirujące do roli niemal klinicznych? Czy też wystarczy 1 krankenh..." - Szpital znów bez prezesa

"Zimne spojrzenie na zdjęciu nie obiecuje gorąca za ma le pieniądze ;-)" - Cena ciepła nie będzie malała

"Polecam, jak zawsze ciekawe spojrzenie W.Cz. Stanisława Michalkiewicza na kwestie strajku. Trudno się z nim nie zgodzić :-). http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4456 Niedawno pan przewodnicz..." - Demonstracja z wykrzyknikiem

"@saturator Masz rację. Trzeba być skończonym.... burakiem, żeby takie wspomnienie o koledze wypocić. Panie Cezary Martyniuk milczenie jest złotem." - Romuald Górski 1961-2019

"A moze Puste Obietnice poinformuja ile pan prezes dostanie odprawy,za to ze nic nie robil przez caly rok." - Szpital znów bez prezesa

"Patrzac na to co `wyprawiaja` ci `nauczyciele`, warto by sie moze zastanowic, czy czasem zamiast podwyzek to nie obnizyc im apanazy .. https://youtu.be/5k61zRKtjmU" - Demonstracja z wykrzyknikiem

"Nauczyciele mieli dość "stania na końcu kolejki po podwyżkę" i dość czekania, aż ktoś się nimi zainteresuje. Wszyscy wiemy, że to w aktualnej sytuacji, to co zrobili to jedyna droga zwrócenia uwagi na..." - Demonstracja z wykrzyknikiem

"... `niespecjalnie przykladal sie do nauki`, `taryfa ulgowa u nauczycieli`, `dzielo srednio udane`, `cudem zdana matura`, `wiedza niewyniesiona ze szkoly`, `zerowa znajomosc jezyka` ... Boze bron od..." - Romuald Górski 1961-2019

"W goleniowskim szpitalu podlegającym pod powiat, ponad 70% pacjentów to mieszkańcy Gminy Goleniów, niespełna 30% to mieszkańcy innych gmin. Pacjentami szpitala są zatem głównie Goleniowianie. Dlatego ..." - Szpital znów bez prezesa

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Aby skontaktować się z nami możesz
zadzwonić pod nr.: 91 418 26 01
lub wysłać e-mail: