reklama

Wydziały połączone

drukuj
przeczytano: 2969 razy
Paweł Palica, 25.01.2019

Z dniem 1 stycznia nastąpiła drobna zmiana w strukturze goleniowskiego starostwa powiatowego. Połączone zostały dwa wydziały.

W miejsce dotychczas funkcjonujących wydziałów Dróg Powiatowych oraz Inwestycji i Rozwoju utworzony został łaczący ich funkcje Wydział Dróg Powiatowych i Inwestycji. Na stanowisko jego dyrektora mianowany został Bogusław Zaborowski, jego zastępcą jest Łukasz Mituła. Łącznie w wydziale zatrudnionych jest 15 osób.

komentarze (Aby komentować musisz być zarejestrowanym użytkownikiem - zarejestruj się lub zaloguj)

czy pod wydział zarządzany przez tych dżentelmenów podlegać też będą inwestycje w szpitalu ??

dodany przez jzw, dnia 25.01.2019, 12:32:25

Gdzie można się zapoznać z zadaniami i regulaminem pracy: Wydział Dróg Powiatowych i Inwestycji?

dodany przez Michal Wentruba, dnia 26.01.2019, 14:49:27

Pan Lukasz już zaczyna płacić za to, że śmiał kandydować na burmistrza. Jest radnym to zwolnić nie można ale zdegradować się udało.

dodany przez Biustonosz, dnia 26.01.2019, 16:20:31

Byłem kiedyś (2015 rok ) u pana Łukasza w sprawie ewidentnego łamania prawa przez pana Krupowicza. Dodam dla jasności, że sprawa dotyczyła mojej osoby i jak najbardziej leżała w kompetencjach ( ba! Reakcja na takie informacje nawet w obowiązkach przewodniczącego RM) i co? I nic, Pan Mituła nawet się nie zająknął na temat, ba nie udzielił mi nawet żadnej odpowiedzi. Być może to małostkowość ale tak to jest Panie Mituła, na stanowiskach się bywa a człowiekiem się jest. Będąc w szeregach swojej macierzystej partii nie liczył się Pan z nikim i z niczym. Pora wziąć sobie do serca stare przysłowie „Pnąc się do góry szanuj wszystkich ludzi, których spotkasz na swojej drodze, spadając w dół zawsze możesz któregoś z nich spotkać”.

dodany przez behemot, dnia 26.01.2019, 16:39:43

O ile Bogusia znam, wiem ze jest wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu, i nie mam absolutnie zadnych pytan, o tyle glosno pytam, jakie pojecie dotyczace infrastruktury, drog, instalacji, architektury i szeroko pojetych inwestycji ma Lukasz Mitula? Jest jakims inzynierem, budowniczym czy tez architektem? Bo poki co to wiem ze jest jutuberem i niezlym cafebarista. Nie to zebym sie czepial Lukasza, poprostu pytam, czy jest on kompetentna osoba na tym stanowisku. Na powaznie, jakie inzynierskie wyksztalcenie ma Lukasz Mitula?

dodany przez Hubert C. Klebowski (KC_Designer), dnia 28.01.2019, 14:13:01

Hubert pozwol, ze udzielajac Ci odpowiedz na tak postawione pytanie, bede sie posilkowal serwisem youtube :)
https://youtu.be/YqZetWslCRA

dodany przez saturator, dnia 28.01.2019, 14:39:11

Takze nie draz tematu bo:
- Jezioro damy tutaj, a ten niech sobie stoi w zieleni.
:D

dodany przez saturator, dnia 28.01.2019, 14:58:21

czyli co Saturator, mam sie czuc, jak by ktos dal nam wszystkim z branzy w morde, tak?

dodany przez Hubert C. Klebowski (KC_Designer), dnia 28.01.2019, 15:13:50

dobra juz wiem. zaden inzynier. ekonomia. czyli jak bedzie trzeba sprawdzic cokolwiek w dokumentacji, albo na jakiejkolwiek budowie bedzie trzeba dac konkretna odpowiedz, to albo powie bzdury albo poleci z rykiem do Bogusia po ajuto. A jak stlucze kibel na budowie, to pojedzie po elektrody ceramiczne zeby go pospawac bo go robotnicy wysla. No ludzie, przeciez on sie kompletnie nie zna ani na inwestycjach ani na drogach ani na czymkolwiek zwiazanym z budowaniem czegokolwiek! Wie tyle co wikipedia. I jest zastepca dyrektora? To moze niech sie jeszcze chodowla jedwabnikow zajmnie. Rece mi opadly! Solowczukowa to chyba wlasne sledzione ze smiechu wyplula.
Pointujac, czeski film...

dodany przez Hubert C. Klebowski (KC_Designer), dnia 28.01.2019, 15:40:29

Hubercie przecież jak go nazywasz Boguś tez nie jest budowlańcem ani architektem, a i wykształcenie techniczne u niego żadne (chyba). To może razem się gibną po elektrody ceramiczne lub drewniane. Jeżeli kpisz z jednego to z drugiego tez powinieneś. Boguś coś z transportem skończył z tego co kojarzę ale to żadna budowlana sprawa.

dodany przez Biustonosz, dnia 28.01.2019, 17:54:40

Parafrazuja tytul znanego filmu Olivera a Stone`a ... Natural born directors. Sa takie postaci od urodzenia stworzone do funkcji kierowniczych czy bycia czlonkiem zarzadu. Przypomne postac goleniowskiego specjalisty od GPP, ktory swego czasu zasiadal bodajze w szesciu radach nadzorczych. Od wodociagow przez lotnisko po przystan jachtowa w Lubczynie ... personalia sobie darujmy ...

dodany przez saturator, dnia 28.01.2019, 19:12:54

Cyckonosz, z Boguslawem mialem przyjemnosc wspolpracowac juz 10-lecia temu, zaraz na poczatku swojej kariery zawodowej. Jest to ogarniety specjalista, ktorego kompetencji nie ma powodu jakkolwiek podwazac. Wrecz przeciwnie, stwierdze ze nie widze innej osoby na jego miejsce. Lukasza Mitule znam tylko z kafkowania i gadulowania na jutubie, czesto takiego sobie jak np. sprawa sekundnikow. Dla tego pytam. Ale spokojnie, juz jestem ustawiony z kims zaufanym, kto wie i opowie mi to i owo. Pozwol ze zaczerpne na wlasna reke wiekszej wiedzy i pozbede sie przypuszczen. W te czy w inna strone. Na razie jesdnak wyglada chudo cala ta sprawa.

dodany przez Hubert C. Klebowski (KC_Designer), dnia 28.01.2019, 19:34:39

Dizajnek :))))) 10-lecia temu to studia zaczynałeś :)))) a Boguś był zwykłym szeregowcem wśród urzędników. Dobrze, ze zaczerpniesz języka daj znać czy gość się na coś oprócz baristy nadaje. Sam jestem ciekaw. Może zapytaj swojego kolegę radnego powiatowego bo oni chyba dobrze żyją.

dodany przez Biustonosz, dnia 28.01.2019, 20:06:19

Studia zaczynalem ponad 20 lat temu, a za dwa tygodnie mija dokladnie 20 lat od czasu kiedy skonczylem swoj pierwszy prawdziwy projekt budowlany. W Stepnicy. Czyli jak by nie patrzec, dziesieciolecia.

dodany przez Hubert C. Klebowski (KC_Designer), dnia 28.01.2019, 20:29:58

szanowni @ - czy słyszeliście o tzw." stołkach politycznych" , były i za poprzedniego "reżima" a rozkwit nastąpił w czasach upragnionej wolności ???? ????

dodany przez jzw, dnia 28.01.2019, 20:40:33

Hubercie dokładnie 21 lat temu zacząłeś.

dodany przez Biustonosz, dnia 28.01.2019, 21:15:31

Ps do dizajnA i stwierdzam, ze ząb czasu Cię oszczędził.

dodany przez Biustonosz, dnia 28.01.2019, 21:17:02

no moja bejbe mawia, ze mloda dupa jestem...

dodany przez Hubert C. Klebowski (KC_Designer), dnia 28.01.2019, 22:11:52

Szanowny Hubercie a co masz do ekonomii :-) ? PS. Czy stepnicki projekt jeszcze stoi? Pzdr

dodany przez Michal Wentruba, dnia 28.01.2019, 22:12:58

@michal Jak nie stoi jak stoi! Cala Stepnica w tej biedronce zakupy robi! ,D

dodany przez saturator, dnia 28.01.2019, 22:48:51

@saturator 20 lat temu to chyba jeszcze biedronki nie było w Polsce. :)

dodany przez Michal Wentruba, dnia 29.01.2019, 10:55:03

ale restauracja Wczasowa była ... zresztą Biedronka w Stepnicy jest pod franszyzą...ale przedsięwzięcie prowadzą na własny rachunek dotychczasowi właściciele "Wczasowej".

dodany przez krew i jatka, dnia 29.01.2019, 19:54:12

Hubert pora na prawdziwe wyzwanie!! K-towers! Co ty na to?!

dodany przez saturator, dnia 29.01.2019, 21:09:51

Szanowni @- panowie / lub panie/ owocniejsze było by spotkanie " po latach" przy kawie lub innym napoju niż takie p------nie i to nie na temat

dodany przez jzw, dnia 29.01.2019, 21:32:54

Chłopcy mieszkają a na pewno dorabiają się za granicą ( w krajach niemieckojęzycznych) i "biedacy" nie mają do siebie numerów telefonów, coby sobie poszprechać trochę na polu zawodowym. Jednego z nich to już tutaj od dawna nie znoszę - specjalista....drugiego na razie nie oceniam zbytnio..... Panie inżynierze, w Polsce wszystkie Biedronki są na franczyzie, nie wiem ja Aldiki, ale Biedronki na pewno....bez odbioru - jeśli zrozumiał Pan inżynier i się potrafi powstrzymać od riposty, jaka by nie była (pewnie słaba) nie będę jej "gasił".....

dodany przez epithafium, dnia 30.01.2019, 21:00:36

Kura nie ptica Niemcy nie zagranica. Ja na szczęście w Polsce się dorabiam ale nie wtym goleniowskim raju.

dodany przez Biustonosz, dnia 30.01.2019, 21:47:00

@epitafium ... wyrocznia delficka o zasiegu powiatowo- gminnym.

dodany przez saturator, dnia 31.01.2019, 08:27:20

epitafium, rece oadaja patrzac na te glupoty ktore wypisujesz...jak cos cie boli, to sie zwroc do lekarza...tego od, sam wiesz najlepiej od czego. Choc mowia, zeby od razu isc do podologa...

dodany przez Hubert C. Klebowski (KC_Designer), dnia 01.02.2019, 10:18:23

GALERIA ZDJĘĆ

Marsz dla Jezusa

Wiesław Krause - 15.04.2019

18
Czwartek
Kwiecień 2019
Apoloniusza
Bogusławy
Gościsławy
Kwiecień, 2019
PnWtŚrCzPtSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

poprzedni dzisiaj następny

GOLENIÓW W STAREJ FOTOGRAFII

OSTATNIO KOMENTOWANE

"Tylko, ze Ryan na wielu lotniskach ma odległe miejsca. Berlin, Budapeszt, Warszawa. Może znaczenie ma tu wysokość opłaty... Nie wiem :-)" - Komisja pomoże?

"Panie Michale ja Pana bardzo szanuję nawet jeśli widzę, że trudno się Panu nie zgodzić z przytoczonym tekstem. Przyzna Pan jednak, że dochodzenie roszczeń na drodze sądowej to najgorszy z możliwych sc..." - Demonstracja z wykrzyknikiem

"ciekawe, czyli dzięki władzom portu utrzymwanego z pieniędzy publicznych "zdażyło się" nierówno traktować podmioty gospodarcze? Ze szkodą dla klientów. Jak to się np. ma do prywatnego cukiernika, kt..." - Komisja pomoże?

"Przerzucam z innego wątku (S6) W związku z tym pojawia się pytanie, czy w odległości 20 km między miastami MUSZĄ istnieć 2 szpitale aspirujące do roli niemal klinicznych? Czy też wystarczy 1 krankenh..." - Szpital znów bez prezesa

"Zimne spojrzenie na zdjęciu nie obiecuje gorąca za ma le pieniądze ;-)" - Cena ciepła nie będzie malała

"Polecam, jak zawsze ciekawe spojrzenie W.Cz. Stanisława Michalkiewicza na kwestie strajku. Trudno się z nim nie zgodzić :-). http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4456 Niedawno pan przewodnicz..." - Demonstracja z wykrzyknikiem

"@saturator Masz rację. Trzeba być skończonym.... burakiem, żeby takie wspomnienie o koledze wypocić. Panie Cezary Martyniuk milczenie jest złotem." - Romuald Górski 1961-2019

"A moze Puste Obietnice poinformuja ile pan prezes dostanie odprawy,za to ze nic nie robil przez caly rok." - Szpital znów bez prezesa

"Patrzac na to co `wyprawiaja` ci `nauczyciele`, warto by sie moze zastanowic, czy czasem zamiast podwyzek to nie obnizyc im apanazy .. https://youtu.be/5k61zRKtjmU" - Demonstracja z wykrzyknikiem

"Nauczyciele mieli dość "stania na końcu kolejki po podwyżkę" i dość czekania, aż ktoś się nimi zainteresuje. Wszyscy wiemy, że to w aktualnej sytuacji, to co zrobili to jedyna droga zwrócenia uwagi na..." - Demonstracja z wykrzyknikiem

KONTAKT Z REDAKCJĄ

Aby skontaktować się z nami możesz
zadzwonić pod nr.: 91 418 26 01
lub wysłać e-mail: